Корзина
8 отзывов
Інтернет-магазин "Artista"
+380980317553
+380684773803
  • picture 1
  • picture 2
  • 1
  • 2

О нас

 

 

 

 

 

 

 

 

Представляємо вашій увазі Artista - нова торгова марка картин за номерами від експертів ринку і шанувальників цього чудового хобі.

Нас завжди надихала можливість подарувати захопленим шанувальникам шанс відчути себе творчою особистістю, художником, що самостійно створює живописне полотно, незалежно від рівня підготовленості. Досконально вивчивши всі тонкощі малювання за номерами, ми вирішили втілити в життя мрію про ідеальний наборі.

Будучи експертами в малюванні по номерам, як захоплюючому виді образотворчого хобі, ми, перш за все, постаралися реалізувати в нову марку наше уявлення про продукт високої якості, врахувати всі недоліки і переваги марок, представлених на ринку. І варто сказати, що Artista вигідно відрізняється від більшості брендів своїми сильними сторонами, про які розповімо докладніше.

Ми використовуємо тільки якісні фарби ТМ «Kompozit» що не мають неприємного запаху. Більше немає проблем з засиханням фарб, що нерідко засмучувало художників і не давало дописати картину.

Другою незаперечною перевагою наборів Artista стала висока відповідність заявлених фото в каталозі намальованою готової картини. Відтепер, обираючи на свій смак картину з каталогу Artista, ви можете з упевненістю розраховувати, що ваше старанність втілиться на картині саме в тому вигляді, який був представлений в каталозі. Це дозволить самостійно створеному шедевру прикрасити будинок або стати незабутнім подарунком без неприємних сюрпризів в процесі втілення зображення. У новий набір також увійшли дві інструкції або т.зв. контрольних листа - ми врахували побажання наших художників і доповнили стандартний чорно-білий контурний контрольний лист повнокольоровим.

Зрозуміло, цим сильні сторони марки Artista не обмежуються. Ми ретельно попрацювали і над дизайном упаковки. Тепер картину в з барвистою етикеткою з якісного щільного картону та ручкою ще приємніше піднести в якості цінного подарунка.

В каталог Artista увійшли як сюжети, що стали класикою жанру і користуються незмінним попитом у любителів малювання за номерами, так і нові оригінальні зображення, відібрані з урахуванням смаків і побажань наших клієнтів. Каталог сюжетів постійно поповнюється. Більш того, крім класичних картин за номерами різних форматів на холсті, ми пропонуємо набори для розфарбовування за номерами на ХДФ з рамками та на кераміці.

Набори для малювання за номерами Artista задовольнять і захоплять як початківця, так і вимогливого досвідченого художника. Адже своїм девізом - «Хобі як мистецтво!» - ми високо підняли планку якості цього хобі і прагнемо їй відповідати!